Božićna priredba, 17. prosinca 2016.

Tradicionalnu božićnu priredbu, nastalu ove godine pod mentorstvom profesorice Mirjane Žeravice, vodili su naši maturanti  Ana - Maria Dadić  i Ivan Đerek. Večer je bila ispunjena stihovima patera Ike Mandurića, koje su recitirali naši učenici. Odličan nastup imao je i školski zbor pod vodstvom profesorice Mare Manjić te naši razredi koji su  izveli po jednu  božićnu pjesmu te svojim nastupom razveselili sve prisutne goste. Na kraju, pozdravne riječi i čestitke povodom Božića i nadolazećih blagdana zaželio nam je ravnatelj don Bernardo Pleše i dubrovački biskup msgr. Mate Uzinić.

unnamed unnamed-1 unnamed-2 unnamed-4 unnamed-5 unnamed-6 unnamed-7 unnamed-8 unnamed-10 unnamed-14 unnamed-16