DRŽAVNA MATURA

Nakon objave rezultata danas 11. srpnja u 12:00 sati kreće rok za žalbe od 48 sati, trebaš doći u školu po obrazac, popuniti ga (kratko obrazložiti na što se točno, koji zadatak odnosi prigovor) i predati koordinatorici.

Koordinatorica prepisuje tvoj prigovor u aplikaciju što ti vidiš pod Moji prigovori, školsko ispitno povjerenstvo donosi mišljenje, a Centar odluku.

Rok za prigovore je sutra i prekosutra (12. i 13. srpnja) u školi od 8 do 12 sati , a konačni rezultati bit će objavljeni 16. srpnja u 12 sati.

Jesenski rok državne mature održati će se od 24. kolovoza do 7. rujna.