ECCL – European Certificate for Classics

22222

Eurocclasica je i ove godine organizirala testiranje u poznavanju Latinskoga i Grčkoga jezika za Europsku diplomu: ECCL – European Certificate for Classics . Naša škola je 26. studenoga 2014. pristupila testiranju i učenici su postigli odlične rezultate. Tako su u poznavanju Latinskoga jezika Andrea Car, Tereza Čabrilo, Lobel Zvonimir Daničić, Mišela Grkeš, Marija Lujo, Ivan Koprivica, Ana Medunić, Marin Peričić, Matej Stjepović osvojili zlatnu medalju, Jelena Barač, Franina Cikatić, Stela Vukoja srebrnu i Antonia Merčep brončanu medalju. U poznavanju Grčkoga jezika Ivan Koprivica je osvojio srebrnu, dok su Lobel Zvonimir Daničić, Marija Lujo, Antonia Merčep i Marin Peričić osvojili brončanu medalju. Svim učenicima čestitamo i želimo i dalje dobre rezultate!