EUROPSKI JUNIORSKI KUP Srebro za učenicu Petrunjelu Pavić, koja je sad u TOP 10 svjetske rang liste!

Petrunjela Pavić  (4. razred) se popela i na pobjedničko postolje Europskog juniorskog kupa u talijanskom Lignanu. Osvojila je srebro u kategoriji do 78 kilograma. S tri pobjede je stigla do finala u kojem je bolja bila Renee Van Harselaar, reprezentativka Nizozemske.

Petrunjela će nakon uspjeha u Lignanu biti osma na svjetskoj rang listi najboljih juniorki – istaknuli su iz Judo kluba Dubrovnik 1966.

Pavić je u Lignanu stigla do svog najvećeg uspjeha u Europskom juniorskom kupu u kojem sad ima ukupno tri medalje. Prvi put je nastupla u finalu. Brončana je bila u Sarajevu prošle godine i u portugalskoj Coimbri prošli mjesec.

Čestitamo našoj učenici na odličnim rezultatima i želimo joj još puno uspjeha u nadolazećim natjecanjima :)