EUROPSKO PRVENSTVO Učenik Mario Šurković ostvario pobjedu na 100 metara slobodno i osobni rekord

surkovic-brassard (1)

Član Plivačkog kluba Jug Mario Šurković odnio je pobjedu u disciplini na 100 metara slobodno u svojoj kvalifikacijskog grupi na Europskom juniorskom prvenstvu u Kazanu.

Šurković je također ostvario i osobni rekord.

Europsko juniorsko prvenstvo započelo je u srijedu kada su naši učenici Mario Šurković i Michel Brassard upisali su prve nastupe. Mario je nastupio u disciplini 100 leđno i zauzeo 48. mjesto, a Michel u disciplini 400 slobodno i zauzeo 32. mjesto. Također, obojica su nastupili u disciplini 4×100 slobodno u kojoj je Hrvatska zauzela 15. mjesto.

Šurković danas nastupa i u štafeti 4×100 slobodno miks, a Brassard je slobodan.

Čestitke obojici i želimo im puno uspjeha u daljnjim natjecanjima :)