Izvrsni rezultati naših ”ruđerovaca” :)

Kako u našu školu idu samo “ruđerovci” … pogledajte njihove rezultate na županijskoj  razini  natjecanja. Svima čestitke, našim vrijednim učenicima i njihovim mentorima! :)))

ŽUPANIJSKA NATJECANJA

Likovni

Toma Širok  (3. r.) 1. mjesto

Vjeronauk

Luka Violić (1. r), Matija Lučić (2. r.),Antonio Lujo (2. r.), Roko Gvozdenica Šipić (3. r.)  1. mjesto
Tzk
Županijsko natjecanje iz odbojke (ž)
Matea Čagalj, Ana -Maria Dadić, Lucija Stahor, Antonela Ogresta, Anamarija Jelić, Katarina Kotlar, Erika Raguž (4. r.),Barbara Knezović (3. r) ,Martina Maslać, Rebecca Popović (2. r.), Luciana Milojević i Marija Kitin (1.r) –   3. mjesto

Gradsko natjecanje

Crveni križ

Ana Nikić, Marija Bukvić, Ivo Vićan, Dolores Dabelić  i Roko Gvozdenica Šipić  (3. r.) –  1. mjesto

Neki naši učenici istodobno pohađaju i umjetničku školu Luke Sorkočevića. Sudjeluju na različitim glazbenim natjecanjima i postižu iznimne rezultate.
Čestitamo njima i njihovim mentorima. :)

Paula Bukvić (1. r )  - 1. mjesto na međunarodnom violinističkom natjecanju ”Poreč fest”
Paula Jadrušić (2. r.) –  1. mjesto na regionalnom  natjecanju (klavir)
Nina Zvone (1. r ) - Prva nagrada  u  II. kategoriji na državnom natjecanju komornih sastava (violončelo), druga nagrada u II. kategoriji  na državnom natjecanju komornih sastava (violončelo)
Ana Bakija (2. r ) - Prvnagrad u  II. kategoriji na državnom natjecanju komornih sastava (klavir)
Patricia Ćorak (4. r ) -Druga nagrada u II. kategoriji  na državnom natjecanju komornih sastava (violina)
Ana Kačić Barišić (4. r ) - Druga nagrada u II. kategoriji  na državnom natjecanju komornih sastava (violina)
Sonja Ann Chiddenton, Patricia Ćorak, Matea Vukić  (4. r) , Irena Zanini (3. r),  Nina Zvone (1. r )  - 55. regionalno natjecanje orkestara – plasman na državno natjecanje
Imamo i vrhunske sportaše koji postižu izvrsne rezultate.
Čestitamo njima i njihovim trenerima. :)
Petrunjela Pavić (2. r.) 3. mjesto na Državnom natjecanju (judo)
Frane Miloslavić (2. r.) 1. mjesto na Otvorenom prvenstvu Crne Gore (400 m plivanje)
Mihael Vidojević  (4. r.) 3. mjesto na Otvorenom prvenstvu Crne Gore  (50 m leđno)