Koncert maturanata Umjetničke škole Luke Sorkočevića

Gromoglasnim je pljeskom popraćen koncert maturanata Umjetničke škole Luke Sorkočevića tijekom kojeg su mladi glazbenici publici, roditeljima i profesorima u koncertnoj dvorani Umjetničke škole pokazali što su to naučili i koje su vještine stekli.

Čestitke našim učenicama koje su svirale :  Katarini  Baule, violina (mentor: Dora Kamber), Sonji  Ann Chiddenton, violina (mentor: Evelina Šegović), Matei  Vukić, violina (mentor: Dubravka Balent),  Ani  Kačić Barišić, violina (mentor: Anis Končić) i  Patriciji  Ćorak, violina (mentor: Anis Končić).

256556 256559 256561 256565 256572 256574 (1)256554

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>