Obavijest!

I u našoj županiji je za petak, 15. studenoga 2019. godine najavljen štrajk zaposlenika u osnovnim i srednjim školama. Budući da ni naša škola neće moći osigurati redovnu nastavu, obaviještavamo učenike i roditelje da sutra neće biti redovne nastave.
Obaviještavamo, također, učenike da Vijeće za kulturu i znanost Dubrovačke biskupije organizira  Smotru radova učenika srednjih škola i učeničkih domova povodom Europskog dana srednjoškolaca sutra, 15. studenoga 2019. godine. Na smotri će sudjelovati i naši učenici.
Program počinje u 10 sati u dvorani Ivana Pavla II. u Dubrovniku.
Na smotru se prijavljuju srednjoškolski istraživački i umjetnički radovi iz svih nastavnih područja, a cilj je promicanje znanja, kreativnosti i zajedničko druženje.
Ovim putem pozivamo naše učenike i nastavnike da prema vlastitom izboru dođu na smotru i podrže naše učenike.