Obavijest o nastavi na daljinu

Budući da i dalje postoje poteškoće s pristupom sustavu AAI@EduHr kao i s pristupom određenim Carnet-ovim uslugama, obaviještavamo vas da će se nastava odvijati na slijedeći način: predmetni nastavnici će uspostaviti kontakte s učenicima te će online nastavu organizirati na druge moguće načine. Pridržavati se treba uputa razrednica i nastavnika pojedinih predmeta dok redovni sustav virtualnih učionica ne bude uspostavljen.
Nastava se izvodi po tjednom rasporedu škole, a učenici su dužni u tijeku dana izvršiti svoje zadane obaveze.
Informirat ćemo vas redovito o mogućim promijenama.