Škola mladih dubrovačkih geologa 2017.

Učenik naše škole Orsat Moretić sudjelovao je u projektu „Škola mladih dubrovačkih geologa 2017.“ u organizaciji Udruge za prirodoslovna istraživanja – UPRIS iz Šibenika i Gimnazije Dubrovnik tijekom studenoga i prosinca 2017. Posljednji dan projekta održano je natjecanje na kojemu je Orsat osvojio treće mjesto i za našu školu osvojio novo nastavno sredstvo u nastavi geografije, „Geološku zbirku u školi“.

Zahvaljujemo organizatoru projekta na vrijednom i korisnom nastavnom sredstvu, profesorici Aneli Bećir Kljunak,  voditeljici projektnih aktivnosti i našem Orsatu na uloženom trudu i vremenu, te mu želimo puno uspjeha i u budućim sličnim aktivnostima!

geolog    g2