Školski izlet u Poreč, Rovinj, Brijune, Padovu i Veronu, 4. – 7. listopada 2018.

Na ovogodišnji školski izlet išli su učenici drugoga i trećega razreda u pratnji svojih razrednica, profesorica i ravnatelja.

Prvi dan smo prošavši preko Rijeke zaustavili se na Trsatu i obišli svetište, zatim prošetali po Opatiji i u Poreču prespavali. Drugi dan posjetili Poreč, Rovinj, Fažanu i Brijune. U subotu kulturne znamenitosti Padove i Verone, a u nedjelju u crkvi Gospe od Zdravlja u Zadru imali misu na kojoj je naš zbor pjesmom i čitanjima pratio sv. misu koju je predvodio ravnatelj don Bernardo Pleše.