Smotra zborova klasičnih škola

U petak, 30.11. ženska školska klapa krenula je  za Zagreb na susret zborova katoličkih gimnazija. Putovanje je bilo ispunjeno pjesmom. Smještaj  je bio na Kaptolu tako da smo navečer  svi zajedno prošetali po okićenom Zagrebu i uživali u adventskom ugođaju. Sutradan nakon probe održan je  nastup u crkvi Presvetoga Srca Isusova na Šalati. Sudjelovalo je 9 škola.
Bilo je divno slušati raznovrsne pjesme i glasove koji su odjekivali u akustičnoj crkvi.
Vratili smo se u Dubrovnik nego kako drugo nego pjevajući i tako završili naše kratko ali lijepo putovanje. Nadam se da ćemo imati još prilika nastupati na ovakvim susretima i predstavljati našu školu na najbolji način = PJESMOM!
Pogledajte u videu izvedbu naše klape :)