Sretan Božić i Nova 2019. godina

„Bog je došao. On je tu. I stoga je sve drukčije nego što mi mislimo. Vrijeme se iz vječnog tečenja dalje pretvorilo u jedan događaj koji vodi posve određenom završetku da mi i svijet možemo stajati pred otkrivenim Božjim licem. Kad kažemo ‘Božić je!’, tada govorimo: Bog je izrekao svoju posljednju, svoju najdublju, svoju najljepšu riječ o utjelovljenoj Riječi, koja nikad više ne može biti opozvana, jer je konačni Božji čin, jer je sam Bog u svijetu. A ta riječ glasi: Ja te ljubim, svijete i čovječe!” (Karl Rahner)

Svemogući i vječni Bog postao je čovjekom. S nebeskih visina spustio se u zemaljsku dolinu suza. Veličanstvo nebeskog prijestolja zamijenio je siromaštvom betlehemske štalice.
Više nam ne govori samo po prorocima, progovorio nam je u Sinu, Gospodinu našem Isusu Kristu.

Neka nam je svima sretan i blagoslovljen Božić, te mirom i blagoslovom ispunjena nova 2019. godina!

Pogledajte u videu  dašak  božićne atmosfere iz škole :) Hvala svim našim učenicima <3