Uspjeh klasičara na županijskome LiDraNu

U Kazalištu Marina Držića 3. ožujka 2023. na županijskome LiDraNu nastupili su i naši učenici.

U kategoriji literarnih radova predstavljali su nas maturanti Lara Koprivec, Antun Pendo i Baldo Petar Tutman.

U kategoriji pojedinačnih scenskih nastupa predstavljala nas je Dora Vicelić, učenica 1. r.

Povjerenstvo za literarni izraz predložilo je za državnu Smotru rad Balda Petra Tutmana »I znanstvenici su čuđenje u svijetu«.

Čestitamo svim učenicima i njihovoj mentorici prof. Mirjani Žeravici, a posebno našemu Baldu Petru.