Županijsko natjecanje iz klasičnih jezika

U petak, 1. travnja 2022. u našoj školi održano je županijsko Natjecanje u poznavanju klasičnih jezika. Sudjelovali su učenici Gimnazije Metković s mentoricom Ivanom Menalo, zatim Gimnazije Dubrovnik s mentoricama Tamarom Spajić i Anđelom Džamarijom, te naši učenici s mentoricama Ingom Bego Matijević, za Latinski i Marijom Marušić Čizmić, za Grčki jezik.
Svim sudionicima zahvaljujemo, a posebno našim učenicima Petru Baldu Tutmanu (1. mjesto iz Grčkoga i Latinskoga jezika), Karmen Zakariji (2. mjesto iz Grčkoga jezika) i Tomislavu Birimiši (3. mjesto iz Grčkoga i 2. mjesto iz Latinskoga jezika). Čestitamo svim učenicima i njihovim mentoricama!
lat