MAT liga

MAT liga ekipno je matematičko natjecanje učenika osnovnih i srednjih škola. Nastala je sa željom popularizacije matematike, veće motivacije učenika i njihovih mentora u radu te poticanja zajedništva i timskog rada. Ove godine  sudjelovalo je preko 200 škola iz cijele Hrvatske.

Naši učenici već niz godina rado sudjeluju u natjecanju i postižu jako dobre rezultate. Natjecanje se odvija kroz 4. kola tokom cijele školske godine.

Ove godine klasičari su sudjelovali sa jednom ekipom iz 1. razreda koju čine Mihael Miloslavić i Ana Ramadan te su zauzeli visoko 3. mjesto u ukupnom poretku, ekipa iz 2. razreda u sastavu Paula Miloslavić i Zoe Tolj  zauzela je  8. mjesto, a ekipa iz 3. razreda koju čine Tomislav Birimiša i Matea Šaltić 7. mjesto.

Čestitke učenicima i mentorici prof. Sanji Violić na izvrsnim rezultatima i trudu.

nagr