Državno natjecanje iz povijesti

Osnovna škola “Fran Krsto Frankopan” Krk bila je domaćin 29. državnog Natjecanja iz povijesti od 11. do 13. travnja 2022. godine. Naše učenice drugoga razreda Laura Lazarević i Gabrijela Matković nastupile su s istraživačkim radom o svakodnevici Župe dubrovačke na prijelazu iz 19. u 20. stoljeće. Učenice su pokazale odlične prezentacijske vještine, a rad je na ljestvici poretka zauzeo 11. mjesto. Učenik prvoga razreda Luka Radić zabilježio je odličan uspjeh i osvojio 3. mjesto! Čestitamo Lauri, Gabrijeli, Luki i njihovoj mentorici profesorici Mariji Marušić Čizmić!

pov

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>