ECCL – European Certificate for Classics

Eurocclasica je i ove godine organizirala testiranje u poznavanju Latinskoga i Grčkoga jezika za Europsku diplomu: ECCL – European Certificate for Classics. Naša škola je 11. prosinca 2019. pristupila testiranju i učenici su postigli odlične rezultate.
Tako su u poznavanju Latinskoga jezika Viktor Bakija Zima i Luka Musladin osvojili srebrnu medalju. Karlo Bulić, Petra Bašić, Leonarda Jović, Stijepo Kristović i Ivan Zvono brončanu medalju.
U poznavanju Grčkoga jezika Viktor Bakija Zima, Karlo Bulić, Nikoleta Benić, Luka Musladin, Petra Bašić, Stijepo Kristović, Jelena Vidojević, Anja Drapić i Kristina Vlašić osvojili su zlatnu medalju, dok su Karla Stražičić, Ante Matić, Leonarda Jović, Rafaela Šilje, Ivan Zvono, Dora Dunatov, Ivana Pletikosić i Anđela Prkačin osvojili srebrnu medalju. Ana Gjenero osvojila je brončanu medalju.
Svim učenicima čestitamo i želimo i dalje dobre rezultate!

 

eccccc

 

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>