ECCL – European Certificate for Classics

Eurocclasica je i ove godine organizirala testiranje u poznavanju latinskoga i grčkoga jezika za Europsku diplomu: ECCL – European Certificate for Classics.
Učenici četvrtoga razreda postigli su odlične rezultate. Tako su u poznavanju grčkoga jezika Iva Marković, Sara Jerković, Bruno Restović, Mirta Nikolić i Ana Ljubičić osvojili zlatnu medalju, Gracija Filipović, Ana Dobud i Luciana Lonac srebrnu, Roko Hladilo, Nika Vlatko, Marina Vučićević, Mia Vukić, Duje Mrčela, Luka Grgurević, Karmen Knežić i Stela Vukić brončanu medalju.
U poznavanju latinskoga jezika Duje Mrčela je osvojio zlatnu medalju, Ana Dobud, Gracija Filipović, Karmen Knežić, Iva Marković, Bruno Restović, Nika Vlatko, Marina Vučićević i Stela Vukić srebrnu, Luka Grgurević, Roko Hladilo, Luciana Lonac, Mirta Nikolić i Mia Vukić brončanu medalju.
Svim učenicima zahvaljujemo na trudu i čestitamo! :)