Juniorke Streljačkog društva Dragovoljac osvojile ekipno četvrto mjesto u Čakovcu

U Čakovcu je u proteklu nedjelju održano završno kolo „Serijska zračna puška“ lige za sezonu 2022/2023. Juniorke Streljačkog društva „Dragovoljac“ u sastavu Lidija Vukelić, naša učenica Dea Duper i Iva Džakula, osvojile su ekipno četvrto mjesto s ukupno 7048 krugova, što je odličan doseg za Klub koji trenira u odnosu na druge u teškim uvjetima.

U pojedinačnom plasmanu nakon sedam kola Vukelić je zauzela 11. mjesto, Duper 12., te Džakula 14. mjesto, što vrijednim natjecateljkama Dragovoljca daje nadu da itekako još mogu napredovati sljedeće sezone.

(preuzeto s Dubrovnik Insider)

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>