Kviz znanja i kreativnosti „Mreža čitanja“ – nacionalna razina

Nacionalna razina kviza znanja i kreativnosti „Mreža čitanja“ za srednje škole održana je 14. svibnja 2021. godine. Kviz znanja i kreativnosti organizira Hrvatska mreža školskih knjižničara. Ovogodišnja tema kviza znanja i kreativnosti je Knjiga, knjižara, knjižnica, pa su i naslovi u skladu s temom. Za završnu razinu kviza učenici su trebali pročitati tri knjige: Nina George: Mala pariška knjižara, Veronica Henry: Kako pronaći ljubav u knjižari i Amy Meyerson: Nebo puno knjiga. Kvizu znanja i kreativnosti pristupilo je pristupilo je pet učenika naše škole koji su pokazali kreativnost i poznavanje zadane literature. Najbolji rezultat ostvarila je Ana Maškarić (3.razred), zatim Paula Miloslavić (1. razred), Andrea Raguž (1.razred) i Korina Bošnjak (1. razred). Učenik Nikola Baraba (3. razred) sudjelovao je u izradi multimedijskog rada. Čestitke učenicima i njihovim mentoricama, knjižničarki Jasenki Peti Andrić i profesorici Mirjani Žeravici!

 

2021 MČ - Logo - Prozirni

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>