NASTAVA PONOVNO U ŠKOLSKIM KLUPAMA

Obavještavamo sve djelatnike i učenike Biskupijske klasične gimnazije Ruđera Boškovića Dubrovnik kao i roditelje da će se od ponedjeljka, 26. travnja 2021. godine nastava za sve razrede naše škole odvijati po modelu A, to jest u školskim prostorima.
Ova odluka je donesena sukladno preporukom Stožera CZ Dubrovačko-neretvanske županije utemeljena na stručnom mišljenju Zavoda za javno zdravstvo Dubrovačko-neretvanske županije. S preporukom je suglasna i Dubrovačko-neretvanska županija kao i naš osnivač.
Molimo sve učenike da se pridržavaju svih epidemioloških mjera kao i uputa naše škole.

Ravnatelj škole

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>