OBAVIJEST !

Poštovani roditelji, dragi učenici!

Od sada sve potrebne potvrde po koje ste dolazili u tajništvo škole možete dobiti i digitalnim putem preko poveznice e-Potvrde za učenike. Na poveznicu se učenici prijavljuju svojim AAI identitetom (podaci kojima ulazite u e-Dnevnik) ili roditelji svojim pristupnim podacima u sustavu e-Građani.

Potvrde možete ispisati ili poslati na potrebnu adresu te one u potpunosti zamjenjuju potvrdu iz škole. Naime, sustav za izdavanje potvrda preuzima podatke o učenicima iz e-Matice u kojoj su upisani svi učenici.

Naravno, potvrde i dalje možete preuzeti i u tajništvu škole.