Ovo su imena najboljih studenata Medicinskog fakulteta u Zagrebu

Medicinski fakultet u Zagrebu proteklih je dana obilježio 104. godišnjicu rada. Tom prilikom su, kao i prethodnih godina, prigodno dodijeljene dekanove nagrade u tri kategorije.

Studenti su nagrađeni za uspjeh na studiju, a ovu nagradu dobilo je 25 studenata prve godine studija na hrvatskom, 22 studenata druge godine, desetero studenata treće godine, 19 studenata četvrte godine, 25 studenata pete godine i dvoje studenata šeste godine. Nagrade je dobilo i 13 studenata medicine na engleskom.

U kategoriji najboljih studentskih znanstvenih radova nagrađeno je devet radova, na nagrade su studentima dodijeljene i za promociju i doprinos ugledu fakulteta.

Iskrene čestitke našim bivšim učenicima koji su dobitnici dekanove nagrade za uspjeh – studij medicine na hrvatskom:

II. GODINA

Lovrić Helena