Plivački Klub Jug ima novog reprezentativca , našeg učenika Juraja Barčota :)

“Naši plivači uspješno su završili nastup na Hep mitingu i na putu su prema doma. Ovo natjecanje poslužilo nam je kao provjera trenutne forme, a ujedno je bilo i posljednje u nizu 4 natjecanja na kojima su se lovile norme i mjesta u reprezentacijama Hps-a za ostatak sezone.
Osim velikog broja osobnih rekorda i dobrih nastupa svih naših predstavnika kao glavnu vijest treba istaknuti da sad službeno osim Maria Šurkovića i Michela Brassarda Plivački Klub Jug  ima novog reprezentativca!
To je ml.junior Juraj Barčot koji je unatoč 10-dnevnoj izolaciji krajem 2. i početkom 3. mjeseca sjajnim nastupima ovog vikenda potvrdio svoje mjesto među najboljim ml.juniorima, te ga očekuju pripreme reprezentacije i nastup na ml.juniorskom Multinationsu koji se održava u Kievu u Ukrajini 24. i 25.04.
Čestitke Juraju i svim našim predstavnicima koji su plivali u Zagrebu ovog vikenda, te njihovim trenerima.
Sretan povratak u Dubrovnik odakle se nastavljamo spremati za nove pobjede!
Bravo svi!!!

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>