Početak školske godine 2020./2021

Obavještavamo sve učenike Biskupijske klasične gimnazije Ruđera Boškovića  s pravom javnosti da nastava za 2020./2021. školsku godinu počinje u ponedjeljak, 7. rujna 2020.

Prvi dan nastave ćemo započeti sv. Misom u crkvi sv. Ignacija u 9 sati, koju će predvoditi mons. Mate Uzinić, dubrovački biskup. Nakon toga će razrednice sa svojim učenicima poći u učionice i podijeliti raspored, te ih upoznati s posebnim mjerama koje se primjenjuju u školi glede pandemije COVID-19.

Molimo učenike da se pridržavaju uputa Stožera za javno zdravstvo i da u crkvi zauzmu svoje mjesto u krugu svog odjela.