Županijsko natjecanje – izložba učenika srednjih škola iz područja vizualnih umjetnosti i dizajna, LIK-2021.

U Gimnaziji Dubrovnik 22. ožujka održano je županijsko natjecanje iz područja vizualnih umjetnosti i dizajna LIK-2021. Tema natjecanja bila je Portret i autoportret ,a podtema Tijelo u likovnoj umjetnosti. Natjecanju je pristupilo šesnaest učenika ,a troje je predloženo za državnu razinu.
Prvo mjesto pripalo je Klaudiji Lujić,3.r.(Gimnazija Dubrovnik) , drugo mjesto Matej Dropuljić,1.r. (Gimnazija Metković), a treće mjesto pripalo je Gabrijeli Matković, 1.r.        ( Biskupijska klasična gimnazija Ruđera Boškovića – Dubrovnik).

Čestitamo svim našim učenicima i njihovoj mentorici prof. Antoniji Muhoberac Kesovija , a predloženima želimo uspjeh na državnoj razini natjecanja.

Virtualnu galeriju sa konačnim poretkom možete vidjeti putem poveznice :