65. DRŽAVNO NATJECANJE IZ MATEMATIKE

Osnovna škola Vodice bila je domaćin 65. državnog Natjecanja iz matematike od 22. do 24. travnja 2024. godine. Naša učenica drugog razreda Jelena Kljunak ostvarila je izniman uspjeh i zauzela 7. mjesto. Komisija ju je posebno pohvalila.
Čestitke i učeniku 3. razreda, Mihaelu Miloslaviću, za sudjelovanje na državnome natjecanju. I to na A razini! Ovo je prvi put da se učenik naše škole natječe u istoj kategoriji s učenicima iz matematičkih škola. Zato mu posebno čestitamo na hrabrosti, ali i uspješnom konkuriranju učenicima koji matematiku imaju i do 7 sati tjedno.
Čestitamo Jeleni, Mihaelu i njihovoj mentorici Sanji Violić na velikom trudu i predanosti :)