Bruna Golemac pobjednica »Amora u knjižnici«, a Iva Trojić drugonagrađena

U organizaciji Dubrovačkih knjižnica u srijedu 14. veljače 2024. na Valentinovo u Ogranku Lapad održan je već tradicionalni »Amor u knjižnici«. Riječ je o natječaju za najljepšu ljubavnu pjesmu kojemu je cilj poticanje literarnoga stvaralaštva mladih. Natjecatelji su podijeljeni u dvije kategorije: u jednoj su učenici od 5. do 8. razreda, a u drugoj učenici srednje škole. Sudjelovali su i naši učenici: Eva Baletić, Lucija Miljas, Nikoleta Popović, Marina Prkačin, Iva Trojić, Nina Glumac, Nikola Vuletić i Bruna Golemac. Pobjednica je Bruna Golemac, učenica 3. razreda, a drugonagrađena Iva Trojić, učenica 1. razreda..
Čestitamo svim sudionicima, posebno Bruni, Ivi i njihovoj mentorici profesorici Mirjani Žeravici.