Duhovna obnova za roditelje

U sklopu korizmenih akitvnosti u školi je održana duhovna obnova za roditelje koju je predvodio pater Mijo Nikić. Govoreći o međuljudskim odnosima u obitelji, posebice između roditelja i  djece, ukazao je na poteškoće s kojima se svaki roditelj susreće kroz vlastito odrastanje uz odrastanje svoga djeteta te prikazao načine kako ih prevladati, a kroz Božju pedagogiju koja je temelj zajedništva roditelja i djeteta.

Naglasio je kako je svačije srce ranjeno pa i roditeljsko, no valja imati na umu da ga je potrebno ponovno osposobiti  da istinski voli istaknuvši kako “Čovjek može ljubiti jer je dijete Onoga koji je ljubav sama“.