ECCL – European Certificate for Classics

unnamed

Eurocclasica je i ove godine organizirala testiranje u poznavanju latinskoga i grčkoga jezika za Europsku diplomu: ECCL – European Certificate for Classics . Naša škola je 22. studenoga 2017. pristupila testiranju i učenici  4. razreda  su postigli odlične rezultate.Tako je u poznavanju latinskoga jezika Roko Gvozdenica Šipić osvojio zlatnu medalju, Juraj Karaman, Dora Milina, Anamarija Sršen, Irena Zanini i Lucija Zakarija srebrnu, Marija Bukvić, Klara Kolić, Petra Radović brončanu medalju. U poznavanju grčkoga jezika Roko Gvozdenica Šipić, Anamarija Sršen i Irena Zanini osvojili su brončanu medalju.

Svim učenicima čestitamo i želimo i dalje dobre rezultate!