EUROPSKI JUNIORSKI KUP Bronca za našu učenicu Petrunjelu Pavić

Petrunjela Pavić iz JK Dubrovnik 1966 proteklog se vikenda u Sarajevu, na Europskom juniorskom kupu, okitila  s  brončanom medaljom.

Petrunjela Pavić (-78) je stigla do pobjedničkog postolja s tri pobjede i jednim porazom. Svakako vrijedi istaknuti da je do medalje došla pobjedivši kolegicu iz reprezentacije Leu Gobec, brončanu s posljednjeg Europskog prvenstva za juniorke.

Svakako vrijedi spomenuti da je Europski kup u Sarajevu Petrunjeli,  bio prvi međunarodni nastup nakon prelaska u juniorsku konkurenciju te su rezultati time još vrijedniji – navode iz kluba.

Inače, na natjecanju su nastupili reprezentativci čak 16 zemalja s dva kontinenta.

Čestitke našoj učenici i želimo joj još puno uspjeha u daljnjim natjecanjima.

judo-dubrovnik-1966-1-555x370