Klasičari podsjetili na smisao Božića

Na početku školske godine 2016./2017. naši su učenici u dogovoru sa svojim vjeroučiteljima počeli prikupljati novac kako bi uljepšali  Božić i pomogli potrebitima.

Odricali su se nekih svojih malih užitaka i  prikupili više od 1600 kn.  Župa sv. Mihajla na Lapadu pripomogla je kako bi se kupio štednjak jednoj obitelji iz Mokošice. Nedavno su učenici sa svojim vjeroučiteljima posjetili tu obitelj i upoznali ljude kojima su pomogli. Razgovarajući s njima, shvatili su da bismo često trebali zahvaljivati Bogu na onome što imamo. Ovo nam je poticaj da i dalje činimo dobra djela i posvijestimo da ništa nije naše nego Onoga koji nam je dao sve.

Sonja Chiddenton

ob1 ob2 ob3 ob4