Klasičarke čitale stihove u Sponzi

U Sponzi je u utorak 21. ožujka 2023. otvorena likovna izložba četrnaest slikarica nadahnutih duhovnim temama. Nastupile su i naše učenice Dora Vicelić, Gabriela Šutalo, Marija Baraba i Antonia Šurković. Čitale su stihove pjesnika Nikše Penda, oca našega maturanta Antuna Penda (jabuka doista ne pada daleko od stabla!).

Bilo je svečano i lijepo u što se možete uvjeriti kliknete li na poveznicu

Zahvaljujemo gosparu Nikši Pendu koji je s radošću dopustio da stihove njegove pjesme »Getsemani govori« čitaju klasičarke potvrdivši tako da je suradnja učenika, roditelja i profesora zalog napretka naše školske zajednice. Učenice je pripremila prof. Mirjana Žeravica.

Čestitamo svima!