Kviz „Tragom Republike“

U okviru projekta „Kreativno znanje“ održan je tematski kviz„Tragom Republike“ u utorak, 12. prosinca 2017. u čitaonici Narodne knjižnice Grad. Naši učenici, pod mentorstvom profesorice Marije Marušić Čizmić osvojili su 1. mjesto u sastavu: Viktor Bakija Zima, Luka Musladin (2.razred), Rebeka Popović i Ivana Čokljat (3. razred) te 2. mjesto: Stijepo Kristović, Petra Bašić, Karlo Bulić i Ante Matić (2. razred). Natjecatelji su pokazali znanje iz opće kulture, povijesti i glazbe. Čestitamo svima!

kviz-znanja_12122017_vlevi-8689  kviz-znanja_12122017_vlevi-8712

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>