MAT LIGA

MAT liga natjecanje je parova, nastalo sa željom popularizacije matematike, veće motivacije učenika i njihovih mentora u radu, te poticanja zajedništva i timskog rada. Par se sastoji od dva učenika iste generacije. MAT liga ima četiri kola tijekom školske godine: listopad, prosinac, ožujak i svibanj.
Ove godine u našoj školi su se natjecala 4 tima, po jedan iz svakog razreda.
Učenici 3. razreda Ana Ramadan i Mihael Miloslavić zauzeli su 2. mjesto, a učenici 2. razreda Jelena Kljunak i Ivan Marušić 5. mjesto.

Čestitke učenicima i mentorici Sanji Violić na sudjelovanju i izvrsnim rezultatima :)

MAT-liga-logo