Naši učenici uspješni na regionalnom natjecanju kviza Mreža čitanja

Druga, regionalna razina natjecanja online kviza znanja Mreža čitanja za srednje škole održana je u petak 11. ožujka 2022. u informatičkoj učionici naše škole. Za školsku razinu natjecanja učenici su trebali pročitati knjigu Putar i parizer suvremenog hrvatskog pisca Jerka Mihaljevića. Osim spomenute za regionalnu razinu natjecanja trebalo je pročitati knjigu Marine Vujčić Susjed, ali i proučiti dodatnu literaturu o piscu, prevoditelju, ilustratoru te dodatna pitanja o žanru. Natjecanju je pristupilo dvanaest učenika naše škole: učenici prvog razreda Mihael Miloslavić, Luka Radić, učenice drugog razreda Nikolina Bandić, Korina Bošnjak, Paula Miloslavić, Lucija Radić, Andrea Raguž, Orsula Skurić, Antea Vlatko, učenica trećeg razreda Matea Šaltić i učenice četvrtog razreda Marta Lasić, Ana Maškarić. Jedanaest naših učenika ostvarilo je prolaznost više od 75% točno riješenih pitanja potrebnih za nastavak natjecanja.

Bravo za učenike i sretno u daljnjem natjecanju!
131904638_3162779680615295_5775651047458773393_n